تماس با ما
 
خوش به حال امنیت هر بازدید
تماشای فیلم خود را
سیستم مدیریت بازدید کننده TimeTec
قبل از اعلام و قبل از تأیید در بازدید شما
کد QR تولید شده برای تأیید
بدون انتظار بیشتر در انتظار نگهبان
یک تجربه بازدید کننده امن و دوستانه دریافت کنید
بازدید از بازدید کنندگان، حفظ امنیت با TimeTec VMS

یک سیستم مدیریت بازدید کننده ابزار ضروری برای ارائه این اقدامات ایمنی و امنیتی در حفظ محیط کاری شما از تهدیدات خارجی است. TimeTec VMS یک راه حل برای یک فرآیند غربالگری مطمئن، روش تایید و ذخیره سازی اطلاعات با استفاده از فناوری ابر ارائه می دهد.

TimeTec VMS از لاگین های وب برای دسترسی به ویژگی های مدیریت و نظارت بر بازدیدکنندگان در محل کار خود مانند برنامه های بازدید آنلاین، لیست بازدید کننده، گزارش خودکار و غیره استفاده می کند. با استفاده از VMS از خود، می توانید بازدید کنندگان بالقوه را با اجازه دادن به آنها برای اعمال حق دسترسی به اینترنت آنلاین و ارائه اطلاعات مورد نیاز از قبیل نام، اطلاعات تماس، نام شرکت، تاریخ و مدت بازدید و موارد دیگر، ارزیابی کنید. در صورتی که بازدید کننده تمایل به دیدار با یک کارمند خاص داشته باشد، نام نام خانوادگی و اداره نیز می تواند در طول ثبت نام آنلاین ثبت شود. بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان اطلاعیه های ایمیل در وضعیت های برنامه ها دریافت خواهند کرد.

با TimeTec VMS در کنار شما می توانید هزینه های خرید نرم افزار و سخت افزار و نیز هزینه های تعمیر و نگهداری و خدمات را کاهش دهید، زیرا محیط ابر TimeTec به شما یک دسترسی کامل به مدیریت بازدید کنندگان را می دهد. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت است و شما خوب است که بروید!

ویژگی های ما
بازدید کنندگان قبل از ثبت نام
MyKad دوستانه
فهرست سیاه
تأیید کد QR
دعوت از بازدید کننده
در حال بازدید از مسافرت
فرم قابل برنامه ریزی
اطلاع
نمایش تقویم
چند زبانه
آسانسور دسترسی
دسترسی تورنیکتل
دسترسی درب
چند شرکت
TimeTec VMS offers three different visitor interfaces at the front end, namely
i-Vizit, i-Comm and Hubot XV. Pick your preference.
i-Vizit Tablet Panel
i-Comm Visitor Self-Service Panel
Hubot XV
•  i-Vizit interface presents a conventional method, which still requires guard/receptionist to attend to walk-in/pre-registered visitors.
•  i-Comm interface is based on self-service concept, where no human intervention is involved in the process of receiving visitors either for walk-in or preregistered visitors. Video calls are available. The i-Comm is available in the form of desktop stand or wall mounted casing.
•  Hubot XV is an interactive robot receptionist that offers a better visitor experience for VIPs when it is integrated with IoT access control devices. Video call function is available in Hubot XV.
   
  Note: TimeTec VMS generates QR code for visitors to use as access credentials, and TimeTec QR Master reader is recommended as visitor access control system.

 
Authentic QR Code is generated and used as the visitor's credential.
See how QR Master 110 and TimeTec BLE-2 combined to achieve realtime, secure and authentic access
 
 
اینجا برای شما 24/7/365
پشتیبانی TimeTec در دسترس است برای کمک به شما، 24/7 در تمام طول سال. پیدا کردن چگونگی دست یابی به ما.
بیشتر بدانید
ما زبان شما را می خوانیم
TimeTecVMS در 12 زبان در دسترس است در وب و برنامه تلفن همراه
انگلیسی • اسپانیایی • اندونزی • مالایی • چینی سنتی • چینی ساده شده • تایلندی • عربی • ویتنامی • هندی • نپالی • ترکی و بیشتر ...
ISO / IEC 27001 CERTIFIED
TimeTec مطابق با استانداردها و گواهینامه های مختلف است.
بیشتر بدانید
برای مدیریت بازدیدکنندگان با طبقه های تعیین شده، دروازه ها و درهای آنها می توانید از طریق برنامه موبایل دسترسی داشته باشید، شما می توانید TimeTec VMS را با TimeTec Access سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر خود همراه با محصولات IoT خود ادغام کنید.

TimeTec دسترسی
خواننده هوشمند
آسانسور هوشمند
مانع هوشمند
قفل هوشمند
>>>