Bizimle iletişime geçin
 
Her ziyareti hoş bir şekilde güvence altına almak
Bizim Videoyu İzleyin
TimeTec Ziyaretçi Yönetim Sistemi
Ön Bilgilendirme ve Ziyaretinize Ön Onay Verme
Doğrulama için oluşturulan QR Kodu
Daha fazla Queuing & Muhafızda Beklemek Yok
Güvenli ve Dostu Ziyaretçi Deneyimi Kazanın
Konuksever Ziyaretçiler, TimeTec VMS ile Güvenliği Korumak

Bir Ziyaretçi Yönetim Sistemi, iş yerinizi dış tehditlerden korumak için güvenlik ve güvenlik önlemlerini sağlamak için gerekli bir araçtır. TimeTec VMS, bulut teknolojisini kullanarak güvenilir bir tarama süreci, doğrulama yöntemi ve bilgi depolama için bir çözüm sunuyor.

TimeTec VMS, çevrimiçi ziyaret uygulamaları, ziyaretçi listesi, otomatik raporlar ve daha fazlası gibi işyerinizdeki ziyaretçileri yönetme ve izleme özelliklerine erişmek için web girişlerini kullanır. Kendinize ait bir VMS ile potansiyel ziyaretçileri, ziyaret haklarını çevrimiçi olarak kullanmalarına izin vererek ve ad, iletişim bilgileri, şirket adı, ziyaret tarihi ve süresi ve daha fazlası dahil olmak üzere gerekli bilgileri sağlayarak değerlendirebilirsiniz. Ziyaretçinin belirli bir çalışanla tanışmak istemesi durumunda, çevrimiçi kayıt sırasında vizör adı ve departmanı da dahil edilebilir. Ziyaretçiler ve ziyaret edenler, uygulamaların durumları hakkında e-posta bildirimleri alacaklar.

TimeTec VMS ile birlikte, yazılım ve donanım alımları ile bakım ve servis masraflarının azaltılmasını bekleyebilirsiniz, çünkü TimeTec'in bulut ortamı, ziyaretçileri yönetmek için size tek elden erişim sağlar. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır ve gitmek için iyi bir şey!

Bizim özellikleri
Kayıt Öncesi Ziyaretçiler
MyKad Dostu
Kara liste tehdit
QR Kodu Doğrulaması
Ziyaretçiyi Davet Et
Walk-In Ziyaretçi
Özelleştirilebilir formu
Bildirim
Takvim Görünümü
Çok dilli
Asansör Erişimi
Turnike Erişimi
Kapı erişim
Çok Şirketler
TimeTec VMS offers three different visitor interfaces at the front end, namely
i-Vizit, i-Comm and Hubot XV. Pick your preference.
i-Vizit Tablet Panel
i-Comm Visitor Self-Service Panel
Hubot XV
•  i-Vizit interface presents a conventional method, which still requires guard/receptionist to attend to walk-in/pre-registered visitors.
•  i-Comm interface is based on self-service concept, where no human intervention is involved in the process of receiving visitors either for walk-in or preregistered visitors. Video calls are available. The i-Comm is available in the form of desktop stand or wall mounted casing.
•  Hubot XV is an interactive robot receptionist that offers a better visitor experience for VIPs when it is integrated with IoT access control devices. Video call function is available in Hubot XV.
   
  Note: TimeTec VMS generates QR code for visitors to use as access credentials, and TimeTec QR Master reader is recommended as visitor access control system.

 
Authentic QR Code is generated and used as the visitor's credential.
See how QR Master 110 and TimeTec BLE-2 combined to achieve realtime, secure and authentic access
 
 
BURAYA SİZİN İÇİN 24/7/365
TimeTec Desteği, tüm yıl boyunca 7/24 size yardımcı olmak için kullanılabilir. Bize nasıl ulaşabileceğinizi öğrenin.
Daha fazla bilgi edin
DİLİNİZİ KONUYORUZ
TimeTecVMS 12 dilde mevcuttur; web ve mobil uygulamada.
İngilizce • İspanyolca • Endonezyaca • Malayca • Çince Geleneksel • Basitleştirilmiş Çince • Tayca • Arapça • Vietnamca • Hintçe • Nepalce • Türk ve dahası ...
ISO / IEC 27001 Sertifikalı
TimeTec, çeşitli standartlara ve sertifikalara uygundur.
Daha fazla bilgi edin
Ziyaretçileri, Mobile App aracılığıyla erişebilecekleri belirlenmiş katlar, kapılar ve kapılar ile yönetmek için, IoT ürünlerimizle birlikte TimeTec VMS'yi bulut tabanlı erişim kontrol sistemimiz TimeTec Access ile entegre edebilirsiniz.

TimeTec Erişimi
Akıllı Okuyucu
Akıllı Kaldırma
Akıllı Bariyer
Akıllı Kilit
>>>